Iskolánk sport és oktatási célú fejlesztése

Kedvezményezett: Makó-Belvárosi Református Egyházközség

Projekt címe: A makói Református Gimnázium megújulása

Támogatás összege: 491 201 023, - Ft

Projekt azonosító száma: EFOP-4.1.5-16-2017-00024

Az összegből a 6900 Makó, Kálvin utca 2-6. alatti épület átalakítására és bővítésére került sor. Az átépítés és a bővítés részeként a földszinten kialakításra került egy 492 nm-es tornaterem, és egy lézeres lövészeti terem, akadálymentes mosdó WC, korlátlift, egy tornaszertár. Az újonnan elkészült emeleten kerültek kialakításra az alábbi helyiségek: biológia-kémia előadóterem, fizika előadóterem, nyelvi labor és további két tanterem, akadálymentes mosdó, WC, egy tanári teakonyha, leány, fiú mosdó és leány, fiú öltöző.

Weboldalunk sütiket (cookie) használ

Weboldalunk működése folyamán sütiket (cookie) használ, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek.
A sütik használatát bármikor letilthatja!
Bővebb információkat erről Adatkezelési tájékoztatónkban olvashat.